Hojbjerg na celowniku Hannoveru 96

Jak donosi Sport1.de Pierre-Emile Höjbjerg jest w kręgu zainteresowań Hannoveru 96.

- Myślę, że to ciekawy gracz dla nas. Więcej nie mogę w tej chwili powiedzieć. Na pewno nie jesteśmy jedyni w wyścigu - wyznał dyrektor sportowy H96, Dirk Dufner.

19-letni pomocnik nie jest zadowolony ze swojej sytuacji w Bayernie Monachium i z chęcią przeniósł by się do innego klubu, gdzie mógłby o wiele więcej grać niż obecnie. Höjbjerg, który ma na swoim koncie już 5 spotkań dla reprezentacji Danii związany jest z rekordowym mistrzem Niemiec umową do 30 czerwca 2016.

Wątpliwe jest to, by Bayern sprzedał jednego z najlepszych piłkarzy młodego pokolenia w swoim kraju, stąd Höjbjerg pewnie trafi na wypożyczenie.

W obecnym sezonie wystąpił zaledwie w 5 ligowych meczach. Łącząc wszystkie rozgrywki ma na swoim koncie 8 występów bez bramki i asysty.