Klopp: Anglia to obok Niemiec jedyny kraj, gdzie mogę pracować

Klopp:  Anglia to obok Niemiec jedyny kraj, gdzie mogę pracować

Wielu kibiców Borussii Dortmund nie wyobraża sobie swojego ukochanego klubu bez Jurgena Kloppa na ławce trenerskiej. Jednak 47-latek sam zaznaczył, że przyjdzie taki czas, kiedy jego przygoda z drużyną z Signal-Iduna Park dobiegnie końca. Dodał również, że jedynym krajem gdzie mógłby kontynuować swoją pracę jest Anglia.

- Myślę, że Anglia to jedyny kraj obok Niemiec, w którym powinienem pracować, ponieważ znam język, a w mojej pracy jest on potrzebny. Jeśli ktoś zadzwoni do mnie z propozycją, porozmawiamy o tym - wyznał opiekun aktualnych wicemistrzów Niemiec.

- Jestem tutaj od ponad sześciu lat. Nie wiem, kiedy moja przygoda dobiegnie koca, nie myślę o tym. Moim celem nie jest budowanie spuścizny w klubie. Tak długo jak udaje nam się osiągać sukcesy i rozwijać, nic nie powinniśmy zmieniać - dodał na zakończenie Klopp.