Klopp : Cieszy mnie dyspozycja moich chłopaków

W pierwszym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów Borussia Dortmund pewnie pokonała Arsenal Londyn 2:0 (1:0). Gole dla gospodarzy strzelili Ciro Immobile oraz Pierre-Emerick Aubameyang.

Zadowolenia po tym meczu nie krył szkoleniowiec BVB Jürgen Klopp.

- Jestem bardzo zadowolony z takiego rozstrzygnięcia. Cieszy mnie dyspozycja moich chłopaków, zwłaszcza, że musiałem sobie radzić bez paru graczy. Na szczęście mogłem ich zastąpić i udało się. Byliśmy bardzo odważni i naciskaliśmy na rywala, a to bardzo ważne w piłce - wyznał.

- Mecz był ciężki, od pierwszej do ostatniej minuty, ale tak to jest w futbolu. Na ataki rywali odpowiadaliśmy ostrym pressingiem i często wygrywaliśmy pojedynki jeden na jeden - dodał.

- Najważniejsze, że zrobiliśmy, co mieliśmy zrobić. Teraz już skupiam się na kolejnym meczu, w którym to zmierzymy się z moim poprzednim klubem, czyli FSV Mainz - podsumował na zakończenie 47-letni trener wicemistrzów Niemiec.