Ljajić przeniesie się do Bundesligi?

Według informacji włoskiego dziennika Il Corriere dello Sport Adem Ljajić jest kolejnym piłkarzem AS Romy łączonym z przenosinami do Bundesligi. 23-letni napastnik znalazł się bowiem na celowniku Vfl Wolfsburg i Borussii Dortmund.

Warto dodać, że popularne "Wilki" interesują się rownież innym snajperem klubu ze Stadio Olimpico tj. Mattia Destro.

9-krotny reprezentant Serbii nie jest zadowolony z tego jak traktują go zarówno media jak i kibice przez co poważnie zastanawia się nad zmianą otoczenia.

Warto dodać, że Wolfsburg jako kartę przetargową do ściągnięcia Ljajicia może wykorzystać fakt, że popularni " Giallorossi" są poważnie zainteresowani obrońcą Riccardo Rodriguezem.

W obecnym sezonie wychowanek Partizana Belgrad wystąpił w 9 meczach Serie A i strzelił w nich 3 bramki.