Piszczek nie zagra ze Szwajcarią

Łukasz Piszczek jest drugim piłkarzem, po Kamilu Grosickim, który nie zagra we wtorkowym meczu towarzyskim ze Szwajcarią. U obrońcy Borussii Dortmund pojawił się przeciążeniowy ból kręgosłupa, a sam piłkarz opuścił już zgrupowanie.

- Łukasz opuszcza zgrupowanie. Pojawił się przeciążeniowy ból kręgosłupa. W klubie będzie mógł skorzystać z szerszego wachlarza działań mających na celu szybki powrót do treningu - powiedział rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski.

Po pewnej wygranej z Gruzją 4:0 podopieczni Adama Nawałki przylecieli do Wrocławia, gdzie trenują na stadionie przy Oporowskiej. Spotkanie ze Szwajcarią, która ograła wczoraj pewnie Litwę 4:0 rozpocznie się o godz. 20:45 na Stadionie Miejskim.