Pomocnicy nominowani do FIFA FIFPro WORLD XI

Byli bramkarze, byli obrońcy przyszedł czas na pomocników. FIFA ogłosiła nazwiska 15 pomocników nominowanych do najlepszej drużyny 2014 roku. Plebiscyt ten organizowany jest przez FIFPro.

Finał głosowania poznamy 12 stycznia 2015 roku.

Oto lista nominowanych pomocników.

Xabi Alonso (Hiszpania, Bayern), Ángel di María (Argentyna, Man United), Cesc Fàbregas (Hiszpania, Chelsea), Eden Hazard (Belgia, Chelsea), Xavi (Hiszpania, Barcelona), Andrés Iniesta (Hiszpania, Barcelona), Toni Kroos (Niemcy, Real Madryt), Luka Modrić (Chorwacja, Real Madryt), Mesut Özil (Niemcy, Arsenal), Andrea Pirlo (Włochy, Juventus), Paul Pogba (Francja, Juventus), James Rodríguez (Kolumbia, Real Madryt), Bastian Schweinsteiger (Niemcy, Bayern), Yaya Touré (WKS, Man City), Arturo Vidal (Chile, Juventus).