Szukała wróci do Niemiec?

Jak donoszą niemieckie media obrońca Steauy Bukareszt i reprezentacji Polski Łukasz Szukała znalazł się na celowniku Eintrachtu Frankfurt.

Umowa 30-letniego stopera z 25-krotnym mistrzem Rumunii obowiązuje do końca czerwca następnego roku i póki co nie została przedłużona.

- Musimy cierpliwie poczekać na decyzję Łukasza. Jestem jednak przekonany, że zostanie z nami. On kocha Steauę i jest z nią związany - powiedział prezydent klubu Valeriu Argaseali.

8-krotny reprezentant Polski do klubu z Bukaresztu trafił w sierpniu 2012 roku z Petrolel Ploteisi i przez ten czas rozegrał blisko 100 występów (97) i strzelił 12 bramek oraz zaliczył 3 asysty. W obecnym sezonie zaliczył już 24 spotkania, zdobywając w nich 3 bramki i notując 1 asystę.

Przed przenosinami do Rumunii był piłkarzem m.in. TSV 1860 Monachium i Alemannii Aachen.