Drmić: Poczułem ulgę
Josip Drmić był jednym z najlepszych piłkarzy w wygranym 5:1 spotkaniu z FC Koln. 22-letni napastnik strzelił 2 bramki oraz zaliczył asystę przy drugim trafieniu Karima Bellarabiego.

Snajper "Aptekarzy" nie ukrywał, że odczuł ulgę po zdobyciu swoich pierwszych goli na BayArena.

- Zawsze daję z siebie wszystko i dzisiaj dostałem więcej czasu na grę. Można powiedzieć, że blokada została przerwana - wyznał 12-krotny reprezentant Szwajcarii.

- To dla mnie coś naprawdę dobrego. Na pewno odczułem ulgę po zdobyciu tych dwóch goli. To wspaniałe uczucie - dodał.

W obecnym sezonie były napastnik m.in. FC Norymbergi wystąpił zaledwie w 10 ligowych meczach Bayeru, jednak spędził na boisku zaledwie 247 minut. Przez ten czas strzelił 3 bramki oraz zalizylł 1 asystę. Zagrał również w 6 meczach LM i 2 Pucharu Niemiec, lecz w nich nie zdobył żadnej bramki.