Hoffenheim wygrywa z Hannoverem

W ostatnim sobotnim meczu 13.kolejki Bundesligi TSG 1899 Hoffenheim pokonało na własnym stadionie Hannover 96 4:3. Jedną z bramek strzelił były reprezentant Polski Eugen Polanski.

Dzięki wygranej popularne "Wieśniaki" wyprzedziły w tabeli swojego dzisiejszego rywala. Podopieczni Markusa Gisdola awansowali na 7 miejsce, natomiast H96 plasuje się oczko niżej z 1 punktem straty do "Hoffe".

Eugen Polanski rozegrał pełne 90 minut, natomiast Artur Sobiech pojawił się na murawie w 84. minucie.

29 listopada 2014, godz. 18:30 - Sinsheim-Hoffenheim (Wirsol Rhein-Neckar Arena)

TSG 1899 Hoffenheim - Hannover 96 4:3 (2:1)

Hoffenheim: 1. Oliver Baumann - 2. Andreas Beck, 25. Niklas Süle, 4. Ermin Bičakčić, 20. Kim Jin-su - 31. Kevin Volland, 16. Pirmin Schwegler (72, 12. Tobias Strobl), 8. Eugen Polanski, 10. Roberto Firmino, 17. Steven Zuber (61, 14. Tarik Elyounoussi) - 9. Sven Schipplock (81, 6. Sebastian Rudy).

Hannover: 1. Ron-Robert Zieler - 4. Hiroki Sakai (46, 7. Edgar Prib), 25. Marcelo, 19. Christian Schulz, 3. Miiko Albornoz - 21. Jimmy Briand (75, 32. Leonardo Bittencourt), 8. Manuel Schmiedebach (84, 9. Artur Sobiech), 6. Ceyhun Gülselam, 10. Lars Stindl, 28. Hiroshi Kiyotake - 11. Joselu.

żółte kartki: Bičakčić - Sakai, Schulz, Stindl, Joselu.

sędziował: Felix Brych.