Pomocnik HSV przeniesie się do Arsenalu?

Zdaniem brytyjskiego "Daily Mirror" na celowniku Arsenalu Londyn znalazł się pomocnik Hamburgera SV Tolgay Arslan.

24-latek od kilku miesięcy nie może dojść do porozumienia z włodarzami klubu z Imtech Arena w sprawie nowego kontraktu i jeśli nie zostanie on przedłużony to Arslan będzie mógł odejść latem do innego klubu za darmo.

Mający na swoim koncie występy zarówno w niemieckiej i tureckiej drużynie młodzieżowej piłkarz do HSV przeniósł się w lipcu 2009 roku z juniorów Borussii Dortmund. Przez ten czas rozegrał 89 spotkań, w których strzelił 2 bramki oraz zaliczył 5 asyst. W obecnym sezonie przymierzany swego czasu m.in. do hiszpańskiej Malagi piłkarz zagrał w 10 ligowych meczach "Dinozaurów" notując w nich 1 asystę.

Według portalu transfermarkt.de Arslan wyceniany jest na 2,5 miliona euro.