Chelsea nie powalczy o Reusa

Według "Daily Star" w walce o Marco Reusa z klubów z Premier League zostali tylko Manchester United i City.

Kilka dni temu brytyjska prasa donosiła, że największe szanse na pozyskanie 25-letniego piłkarza Borussii Dortmund ma Chelsea Londyn, która miała zaoferować 20-25 mln funtów i André Schürrle. Okazało się jednak i zostało to potwierdzone przez samego Jose Mourinho, ze popularni "The Blues" nie zamierzają walczyć o Reusa.

Zatem z angielskich drużyn na "placu boju" zostały ekipy z Manchesteru. Popularni "The Citizens" są w stanie ponoć zaoferować reprezentantowi Niemiec 13 milionów euro rocznie.

Wcześniej udział w walce brał Arsenal Londyn, jednak sam bohater całej sagi nie zdecydował się na przenosiny na Emirates Stadium.

Czy Reus trafi na "Wyspy", a może przeniesie się do Hiszpanii? Można również zakładać scenariusz dołączenia do Bayernu..

Wszystko rozstrzygnie się pewnie w zimowym okienku transferowym, kiedy to aktywuje się klauzulą odstępnego za gwiazdora BVB w kwocie 25 milionów euro.