Immobile trafi do Violi?

Jak donosi Football Italia napastnik Borussii Dortmund Ciro Immobile w zimowym okienku transferowym moze trafić na półroczne wypożyczenie do Fiorentiny.

24-letni snajper, który w poprzednim sezonie w barwach Torino został królem strzelców Serie A , nie spełnia pokładanych w nim nadziei.

11-krotny reprezentant Włoch w obecnym sezonie wystąpił w 9 ligowych meczach BVB i strzelił w nich tylko 2 bramki. O wiele lepiej wiedzie mu sie w Lidze Mistrzów, gdzie w 3 spotkaniach zdobył 3 gole i zaliczył 1 asystę. W sumie Immobile, który miał być następcą Roberta Lewandowskiego rozegrał 14 spotkań i 6-krotnie wpisał się na listę strzelców, jednak to za mało dla kibiców aktualnych wciąż wicemistrzów Niemiec.

Nie dziwi zatem fakt, że w mediach pojawił się temat powrotu piłkarza na Półwysep Apeninski.

Umowa Immobile z klubem z Signal-Iduna Park obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku.