Niemcy wygrywają z Hiszpanią

Aktualni mistrzowie świata, Niemcy pokonali w towarzyskim spotkaniu w Vigo byłych mistrzów reprezentację Hiszpanii 1:0. Zwycięską bramkę w samej końcówce meczu strzelił pomocnik Realu Madryt Toni Kroos, który precyzyjnym strzałem z dystansu pokonał Kiko Casille, który w 77 minucie zmienił jego klubowego kolegę Ikera Casillasa.

Zarówno Vicente del Bosque jak i Joachim Löw nie zagrali najmocniejszymi składami i dali okazję do zaprezentowania się dublerom. W ofensywie Hiszpanów ujrzeliśmy Alvaro Morate, Nolito, Bruno Soriano czy Raula Garcia. Natomiast w drużynie naszych zachodnich sąsiadów zagrali Ron-Robert Zieler, Shkodran Mustafi czy Erik Durm.

18 listopada 2014, 20:45 - Vigo (Estadio de Balaídos)

Hiszpania - Niemcy 0:1 (0:0)

Bramki: Toni Kroos 89

Hiszpania: Iker Casillas (77, Kiko Casilla) - César Azpilicueta, Gerard Piqué (46, Raúl Albiol), Sergio Ramos (46, Marc Bartra), Juan Bernat - Raúl García (70, José Callejón), Sergio Busquets (46, Ignacio Camacho), Isco, Bruno Soriano, Nolito (77, Pedro) - Álvaro Morata.

Niemcy: Ron-Robert Zieler - Sebastian Rudy, Benedikt Höwedes, Shkodran Mustafi, Antonio Rüdiger, Erik Durm - Thomas Müller (22, Karim Bellarabi), Sami Khedira (90, Lars Bender), Toni Kroos, Kevin Volland - Mario Götze (84, Max Kruse).

żółta kartka: García (Hiszpania).

sędziował: Stefan Johannesson (Szwecja).