Ribery nie wykluczył powrotu do Ligue 1

Skrzydłowy Bayernu Monachium, Franck Ribery na łamach mediów nie wykluczył, że w przyszłości wróci do Ligue 1.

31-letni Ribery trafił na Allianz Arena w lipcu 2007 roku z Olympique Marsylia. Rekordowy mistrz Niemiec zapłacił za niego wtedy 25 milionów euro. Obecna umowa Ribery'ego z Bayernem obowiązuje do 30 czerwca 2017 roku. Ostatnio jednak, prasa zaczęła rozpisywać się na temat przyszłości piłkarza w tym m.in. jego ewentualnym powrocie do Francji.

- Czuje się dobrze w Bayernie, ale wszystko może się zdarzyć. Jednego dnia jesteśmy tutaj, a drugiego gdzie indziej. To normalne, nie ma w tym nic dziwnego. Nie chciałbym nikomu dawać jakichkolwiek obietnic - wyznał były już 83-krotny reprezentant "Les Bleus".

- Ligue 1 bardzo się poprawiła, jest tam kilka wielkich klubów, które liczą się coraz bardziej w Europie. Czy mógłbym wrócić do Francji? Nigdy nie mów nigdy - dodał na zakończenie.

W obecnym sezonie Ribery wystąpił łącznie w 8 meczach Bayernu i strzelił w nich 4 bramki oraz zaliczył 3 asysty.