Marco Reus dogadany z Liverpoolem?

Czwartkowe wydanie "Metra" informuje o tym, że Marco Reus zimą przeniesie się do FC Liverpoolu.

Według dziennikarzy tego brytyjskiego dziennika 25-letni pomocnik/napastnik Borussii Dortmund jest już ponoć dogadany z "The Reds" i już w styczniu ma przenieść się na Anfield Road, gdzie będzie najlepiej opłacanym piłkarzem tego klubu.

Wczoraj informowaliśmy, że następcą Reusa w BVB może być piłkarz Paris Saint-Germain Javier Pastore, który ponoć nie jest zadowolony ze współpracy ze szkoleniowcem Paryżan Laurentem Blankiem i rozważa zmianę otoczenia.

23-krotny reprezentant Niemiec w obecnym sezonie ze względu na problemy z kostką wystąpił zaledwie w 2 ligowych meczach Borussii i strzelił w nich 1 bramkę oraz zaliczył 1 asystę.